.

PRAWIE 280 KSIĄŻEK Z NPRCz 2.0.

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasza biblioteka wzbogaciła swoje zbiory o ponad 270 egzemplarzy książek zakupionych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Środki na zakup nowości wydawniczych otrzymaliśmy w ramach zadania: „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych”. Kwota dofinansowania w tym roku wyniosła prawie 11 tysięcy złotych.

Wśród nowości bibliotecznych, które właśnie trafiają na nasze półki można znaleźć mnóstwo ciekawej i wartościowej literatury zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych. Ponadto, zgodnie z preferencjami rodziców, biblioteka zaopatrzyła się w lektury szkolne. Kupiłyśmy również pozycje zgłaszane przez czytelników poprzez dezyderatę. Z oferty skorzystają również studenci, bowiem zakupiłyśmy sporą liczbę książek popularnonaukowych. Wszystko po to, aby zachęcić do sięgania po książki i odwiedzania choszczeńskiego królestwa literatury.

Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.

Total Page Visits: 852 - Today Page Visits: 3