ZBIGNIEW ROKITA – SPOTKANIE AUTORSKIE

We wtorek, 7 grudnia zapraszamy na rozmowę ze ZBIGNIEWEM ROKITĄ, autorem książki “Kajś. Opowieść o Górnym Śląsku”. Spotkanie z laureatem tegorocznej nagrody NIKE rozpocznie się o godz. 17.00 w Czytelni dla Dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Dąbrowskiej w Choszcznie. Poprowadzi je dziennikarka JOANNA OSIŃSKA.

UWAGA!!! Liczba uczestników ograniczona. Bezpłatne wejściówki  do odebrania w bibliotece!!!

!!! ZASADY UDZIAŁU W WYDARZENIACH KULTURALNYCH – COVID 19!!!

Zbigniew Rokita (ur. 1989) – reporter, redaktor, specjalizuje się w problematyce Europy Wschodniej i Górnego Śląska. Autor książek reporterskich Kajś. Opowieść o Górnym Śląsku (podwójnie nagrodzonej Nagrodą Literacką Nike oraz która otrzymała nominację do Literackiej Nagrody Europy Środkowej Angelus, nagrody Ambasador Nowej Europy i Międzynarodowej Nagrody im. Witolda Pileckiego) oraz Królowie strzelców. Piłka w cieniu imperium.

[źródło: strona Wydawcy]