.

BIBLIOTECZNY KLUB FILMOWO-LITERACKI

Książka kontra film? A może i książka i film? Czemu nie! Powołujemy do życia Biblioteczny Klub Filmowo-Literacki „Choszczno BookMovie”, jako nową formę spędzania wolnego czasu w bibliotece. Klub przeznaczony jest dla wszystkich mieszkańców powiatu choszczeńskiego bez względu na wiek, płeć i światopogląd.

Seanse literacko-filmowe będą odbywały się w dzień, który wspólnie wybierzemy, a udział w nich będzie całkowicie bezpłatny!!! Uzyskaliśmy bowiem Certyfikat MPLC – Parasol Lincencyjny (Motion Picture Licensing Company) uprawniający do bezpłatnego publicznego odtwarzania utworów audiowizualnych z nośników wideo wprowadzonych legalnie do obrotu rynkowego (DVD, Blu-Ray i inne).

Obejrzymy filmy z każdego gatunku i z każdego zakątka świata, a przede wszystkim literatury. Projekcje będą  poprzedzone krótkim wstępem o filmie i jego twórcach, a przede wszystkim książkach, na podstawie których powstały. Być może uda nam się spotkać z reżyserami, twórcami, aktorami, czy autorami lektur.

Pytania? Czekamy na Was w bibliotece. Piszcie również na adres: mbpchoszczno@wp.pl lub dzwońcie pod numer: 957652436.

Dołącz do naszego klubu i poznaj innych miłośników kina i książek! Zobacz filmy, przeczytaj książki, po które sam byś nie sięgnął.  W naszym klubie zawsze będzie czas na dyskusje i dzielenie się opinią.

Do udziału w klubie zapraszamy również szkoły i przedszkola z całego powiatu choszczeńskiego.

Pierwsze spotkanie już w maju, podczas Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek 2023.

Total Page Visits: 650 - Today Page Visits: 3