.

NOC BIBLIOTEK 2022

8 października zapraszamy na „NOC BIBLIOTEK 2022”. Ogólnopolska edycja odbywać się będzie pod hasłem „To się musi powieść”. Choszczeńską, tradycyjnie rozszerzamy o aspekt regionalny, i nieco parafrazując nadałyśmy jej nazwę „Im się powiodło”. Będziemy zatem upowszechniać wiedzę o osobach wywodzących się z Choszczna, które w różnych dziedzinach życia odniosły sukces na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Spotkamy się więc z pisarzami, poetami, sportowcami, trenerami, przedstawicielami kultury i sztuki oraz naukowcami, a także z ludźmi biznesu, którzy dzięki sile marzeń i ogromu wyrzeczeń oraz dużej determinacji odniosły sukces i rozsławiają nasze miasto w świecie, a nawet w… kosmosie.
Rozmowom z honorowymi Gośćmi wieczoru o Ich drodze do sukcesu, towarzyszyć będzie mini koncert jazzowy w wykonaniu byłych choszcznian: Marty Kozłowskiej i Andrzeja Wiśniewskiego oraz wystawa „Im się powiodło” autorstwa Ewy Zajkowskiej, a także zabawa pod hasłem „Poznajmy się” z użyciem smartfonów  dla wszystkich obecnych.

Serdecznie zapraszamy.

8 października 2022 // godz. 17.00 // Miejska Biblioteka Publiczna w Choszcznie

Zasady korzystania z wydarzenia

Zgoda na wykorzystanie wizerunku
Total Page Visits: 1164 - Today Page Visits: 4