Biblioteka poleca… picturebook „Obie”

Dwie artystki, jedna książka. Pierwsza pisze, druga tekst ten ubiera w obrazy. Wspólnie tworzą dla swych córek. Robią to w taki sposób, że intymne wyznanie jednej z nich staje się uniwersalnym przesłaniem, stworzonym językiem miłości macierzyńskiej. Tej wypełnionej troskami, niepowodzeniami i pozostawiającej wiele pytań bez odpowiedzi, jak i tej, z zachwytem rozczulającej się nad najpiękniejszą częścią siebie – córką. To książka o przemianie, jedni zobaczą w niej utratę tożsamości, drudzy powrót do życia poprzez wypełnienie wewnętrznej pustki.

Drogie mamy i kochane córki za całym świecie, cudowny picturebook Justyny Bargielskiej i Iwony Chmielewskiej „Obie” został stworzony dla Was. Mówi  o przywiązaniu, złączeniu i inicjowaniu, o dawaniu życia i chronieniu go, a także o naturalnym oddalaniu się i utracie.

Oczywiście książka dostępna jest w naszej bibliotece. Zapraszamy.