Boski pacjent

Przychodzi B. do psycholożki i mówi: Nigdy nie miałem ojca, ani też matki, i nie potrafię mówić o swoich problemach. Jestem za to zmęczony i chyba mam depresję…  myślę, że od 2000 lat. Pomoże mi pani? O tym jaka będzie odpowiedź lekarki oraz czy podejmie się ona terapii tajemniczego gościa, a także czy spotkanie to odmieni życie obojga bohaterów, a może nawet uratuje świat – dowiesz się Drogi Czytelniku  już 26 listopada w naszej bibliotece. Wystarczy, że o godzinie 17.00 wstąpisz do Czytelni dla Dorosłych i weźmiesz udział w tegorocznej odsłonie „Teatru przy stoliku”.
Tym razem EWA SOBIECH i MACIEJ LITKOWSKI, aktorzy szczecińskiego Teatru Współczesnego zaprezentują się w komediodramacie „Boże mój!” na podstawie sztuki „Oj Elochim!” izraelskiej dramatopisarki ANAT GOV.

Wstęp bezpłatny.
26 listopada 2018  //  godz. 17.00 // Czytelnia dla Dorosłych