.

Teatr przy Stoliku

Dramat jednego z najwybitniejszych współczesnych pisarzy austriackich toczy się 24 grudnia w dużym centrum handlowym, gdzie właśnie dobiega końca gorączka świątecznych zakupów. Zapada wieczór, wszyscy spieszą się na wigilijną wieczerzę. W opuszczonym sklepie, w służbowym pomieszczeniu pozostaje dwoje obcych sobie starszych ludzi – sprzątaczka Maria i ochroniarz Józef. Muszą zmierzyć się z pustką tego szczególnego wieczoru i swoim skomplikowanym życiem osobistym pełnym straconych nadziei, rozczarowań. Oboje poszukują bliskości drugiego człowieka.

O tym, jak zakończy się ta świąteczna opowieść o samotności w konsumpcyjnym świecie – dowiesz się Drogi Czytelniku  już 11 grudnia 2023 r. o godz. 17.30 w naszej bibliotece, podczas tegorocznej odsłony „Teatru przy stoliku”. Tym razem, EWA SOBIECH i KONRAD PAWICKI, aktorzy szczecińskich teatrów, zaprezentują się w sztuce „Józef i Maria” autorstwa Petera Turriniego.


Zapraszamy serdecznie.
11 grudnia 2023 // godz. 17.30 // Czytelnia dla Dorosłych // Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Choszcznie, ul. Wolności 13.

Total Page Visits: 520 - Today Page Visits: 1