WAKACYJNE BINGO KSIĄŻKOWE

Graliście kiedyś w Bingo Książkowe? Zapraszamy więc do wspólnej zabawy!!! Zasady są proste. Wystarczy tylko wpaść do naszej biblioteki po kartę startową, zaznaczyć pięć pól pionowo, poziomo lub ukośnie i gotowe. Gwarantujemy świetną grę czytelniczą wypełnioną przygodami, miłością, przyjaźnią, a nawet dreszczykiem emocji czy horrorem.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Choszcznie  zaprasza wszystkich czytelników do wspólnej zabawy   „Wakacyjne Bingo Książkową”. Ta biblioteczna wersja popularnej gry bingo rusza już 1 lipca i potrwa do końca wakacji, czyli do  31 sierpnia 2022.

Zasady Akcji?

1. Weź Kartę Bingo – dostępna jest w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Dąbrowskiej w Choszcznie,
  2. Wypożyczaj książki, czytaj, przeżywaj przygody czytelnicze i wypełnij odpowiednie pola na Karcie,
  3. Nie zapomnij wpisać tytułu i autora przeczytanej  książki,
  4. Przy zwrocie książek poproś bibliotekarza o akceptację Karty i pieczątkę,
  5. Wygrywaj upominki!!!

Regulamin akcji do pobrania tutaj: regulamin-biblioteczne-BINGOPobierz

UWAGA!!!

W wakacyjnej akcji mogą wziąć udział również ci Czytelnicy, którzy korzystają z audiobooków oraz z platformy LEGIMI.