.

LEGIMI – ROZDAJEMY KODY DOSTĘPU.

LEGIMI  w choszczeńskiej bibliotece, czyli tysiące ebooków do czytania oraz słuchania za darmo na komputerach, tabletach i smartfonach.

Co to jest Legimi?

Legimi to obecnie największa baza e-booków i audiobooków w Polsce. Oferuje ponad 60 000 tysięcy e-książek w różnych formatach. Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Choszcznie, pełniąca zadania powiatowej biblioteki publicznej, zakupiła kody dostępu do zasobów tej bazy w ramach dotacji celowej Starostwa Powiatowego w Choszcznie. Kody otrzymały również biblioteki gminne powiatu choszczeńskiego.

Co to oznacza?

Przekazujemy naszym Czytelnikom kody dostępu za darmo!!! Pamiętajcie jednak, że liczba kodów jest ograniczona, a więc kto pierwszy ten lepszy.

Jak otrzymać kod dostępu do zasobu Legimi?

– Po pierwsze należy posiadać ważną kartę czytelnika Miejskiej Biblioteki Publicznej w Choszcznie.

– Po drugie, trzeba zgłosić się do biblioteki i odebrać darmowy kod dostępu. Pamiętajcie – kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany, w przeciwnym wypadku – wygasa. Istnieje również możliwość otrzymania kodu poprzez pocztę elektroniczną.

Jak założyć konto?

Czytelniku:

1.   Wejdź na stronę www.legimi.pl i zarejestruj się, podając nazwę użytkownika, adres e-mailowy, hasło dostępu.

2.   Następnie potwierdź aktywację konta (wiadomość otrzymasz na podany przez Ciebie adres e-mail).

3.    Otrzymany w bibliotece kod wpisz na stronie: www.legimi.pl/zachodniopomorskie/

4.   Pobierz darmową aplikację Legimi na swoje urządzenie, zaloguj się i czytaj bez ograniczeń! Otrzymujesz nieograniczony dostęp do e-booków w aplikacjach Legimi na okres jednego miesiąca od daty aktywowania kodu. Po kod na następny miesiąc zgłoś się do biblioteki.

5.   Możesz czytać na 2 wybranych przez siebie urządzeniach: tablet, smartfon, komputer. Uwaga: Czytnik Kindle nie jest obsługiwany.

6.   Jeśli potrzebujesz pomocy technicznej zajrzyj na stronę https://support.legimi.com/hc/pl lub zadzwoń do nas 95 765 2436


Katarzyna Jezierska

Total Page Visits: 961 - Today Page Visits: 2