.

WYPOŻYCZAJ! CZYTAJ! RECENZUJ!

Jeśli uwielbiasz czytać książki? A w dodatku, chętnie dzielisz się opinią na ich temat z innymi? Koniecznie weź udział w wyjątkowej przygodzie pisania o lekturach, do której serdecznie Cię zapraszamy.

Jak dołączyć do akcji „WYPOŻYCZAJ! CZYTAJ! RECENZUJ!”?

  1. Po pierwsze wpadnij do naszej biblioteki i wypożycz interesującą Cię pozycję.
  2. Następnie zanurz się w wybranej lekturze. O tej porze roku, z pewnością przyda Ci się koc, ciepła herbata bądź aromatyczna kawa.
  3. Na koniec wyraź swoją opinię na temat przeczytanej książki w portalu w.bibliotece.pl lub wyślij na adres e-mail: mbp-choszczno@wp.pl bądź https://www.facebook.com/Miejska-Biblioteka-Publiczna-im-Marii-Dąbrowskiej-w-Choszcznie-362839130858409/
  4. Kiedy tylko ją otrzymamy zamieścimy na naszej stronie internetowej w zakładce „Czytelnicy Recenzują”.
    Zachęcamy także do przesyłania zdjęć lektury. Liczymy na Waszą kreatywność.

DODAJMY, ŻE NAJLEPSZE RECENZJE ZOSTANĄ KSIĄŻKOWO NAGRODZONE PODCZAS TYGODNIA BIBLIOTEK 2021.

Portal w.bibliotece.pl? A co to takiego?

To miejsce, gdzie nie tylko masz możliwość dyskutowania z innymi czytelnikami na forum, korzystania z rekomendacji i ocen innych czytelników, czy wyszukiwania książek, także w sąsiednich bibliotekach.  To również przestrzeń, gdzie możesz  oceniać i recenzować przeczytane przez Ciebie pozycje.

Jak to zrobić?
Wystarczy, że z pozycji strony: www.mbpchoszczno.pl wejdziesz w KATALOG ONLINE. Następnie zalogujesz się na KONTO CZYTELNIKA.

Potem wyszukaj książkę, która została przez Ciebie przeczytana.

Po kliknięciu w okładkę książki rozwiną się informacje o niej, jej statusie dostępności, strefa uwag i właśnie RECENZJE. Naciśnij DODAJ RECENZJĘ.
Po jego kliknięciu ukaże Ci się zdjęcie książki, którą chcesz recenzować  oraz okienka, w których możesz to zrobić. Pamiętaj aby wszystko to zapisać.
I gotowe, Twoja ocena i recenzja wkrótce ukażą się przy zdjęciu książki w katalogu naszej biblioteki.

Zapraszamy do przygody  WYPOŻYCZAJ! CZYTAJ! RECENZUJ!

Total Page Visits: 992 - Today Page Visits: 1