Zapraszamy na kiermasz „Pociąg do książki, książka do pociągu”

23 kwietnia zapraszamy na coroczny kiermasz „POCIĄG DO KSIĄŻKI, KSIĄŻKA DO POCIĄGU”. Tradycyjnie odbędzie się na dworcu PKP w Choszcznie, w godzinach od 10.00 do 14.00. Koordynatorka choszczeńskiej akcji WIOLETTA WITKOWSKA, zachęca wszystkich do udziału podkreślając, że za symboliczną złotówkę będzie można nabyć dosłownie wszystko. – Od literatury popularnonaukowej, po kryminały, romanse, albumy, czy książki dla dzieci – wymienia bibliotekarka. Dodaje, że kiermasz organizowany jest wraz ze Stowarzyszeniem Bibliotekarzy Polskich z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich. Ma on na celu nie tylko promocję czytelnictwa, edytorstwa i ochrony własności intelektualnej, ale także ofiarowanie książkom „drugiego życia”, zaś ich nabywcom radości z czytania. (KJ)
Z a p r a s z a m y.