.

CIĄŻA – W OCZEKIWANIU NA DZIECKO

Drodzy przyszli rodzice,

serdecznie zapraszamy Was na spotkanie edukacyjne „CIĄŻA – W OCZEKIWANIU NA DZIECKO”, podczas którego zapoznacie się z ważnymi informacjami dotyczącymi porodu oraz opieki nad dzieckiem po porodzie. Poruszymy tematy wyboru szpitala, opieki położniczej, komórek macierzystych, bankowania krwi pępowinowej. Porozmawiamy o karmieniu oraz pielęgnacji dziecka i mamy. A przede wszystkim będziemy Was namawiać do codziennego czytania maleństwom już od pierwszych chwil Ich istnienia. A więc podpowiemy co i jak czytać z noworodkiem oraz w jaki sposób dbać o rozwój emocjonalny, społeczny i intelektualny dziecka.

Spotkanie, które odbędzie się w środę, 1 marca 2023 roku o godzinie 11.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Dąbrowskiej w Choszcznie, będzie także okazją  do budowania zdrowej i silnej więzi rodzinnej.

A spotkają się z Wami :

Agata Pawlak –Matujzo, położna środowiskowo-rodzinna, sprawująca opiekę nad ciężarną, położnicą i noworodkiem.

Ewa Barwikowska, ekspert ds. medycznych,  zajmująca się tematem pozyskiwania materiału biologicznego – komórek macierzystych, oraz terapii i możliwości zastosowania komórek macierzystych w Polsce i na świecie.

Katarzyna Jezierska – dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Dąbrowskiej w Choszcznie, promująca czytelnictwo wśród rodziców, wykazując przy tym, że czytanie  ma zdecydowany wpływ na zrównoważony rozwój dziecka i jego szanse na sukcesy w przyszłości.

UWAGA!!! Spotkanie objęte jest obowiązkową rezerwacją miejsc. Na Wasze zgłoszenia czekamy pod nr. tel.: 95 765 24 36.

Każda z uczestniczących w wydarzeniu mam otrzyma upominek!!!

Organizatorami akcji „CIĄŻA – W OCZEKIWANIU NA DZIECKO”są: Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Choszcznie, Agata Pawlak – Matujzo – położna środowiskowo-rodzinna, Polski Bank Komórek Macierzystych FamiCord Group. Wspierają nas: Fundacja Powszechnego Czytania, Okręg Zachodniopomorski Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich.


Zapraszamy.

 

Total Page Visits: 995 - Today Page Visits: 1