„KOCIOŁEK OPOWIEŚCI” JUŻ NA BIBLIOTECZNYCH PÓŁKACH

Właśnie dojechały do nas dojechały do nas „KOCIOŁKI OPOWIEŚCI”, które kilka tygodni temu wygrali dla Oddziału dla Dzieci MBP w Choszcznie, członkowie Dziecięcego Dyskusyjnego Klubu Książki oraz nasza koleżanka EWA ZAJKOWSKA. Wszystkie książki rozsiadły się już na bibliotecznych półkach i zniecierpliwione czekają na swych pierwszych Małych Czytelników.

Serdecznie dziękujemy członkom DDKK, tj. TOMASZOWI BILOWI, HUBERTOWI BŁASZCZYKOWI, KORNELII BURDZIAK, BARTOSZOWI DROBOTKO, WIKTORII GARBACZ, JULII GŁOWIŃSKIEJ, KACPROWI JARMARKIEWICZOWI, MACIEJOWI JASZKIEWICZOWI, LENIE JUNAK, MATEUSZOWI KARBOWSKIEMU, OLIWIEROWI MAZURKOWI, KSAWEREMU SZCZYŻOWI, SZYMONOWI WAJDZIE i HUBERTOWI WIKTORSKIEMU oraz wychowawcy ww. uczniów klasy III B Szkoły Podstawowej nr 1 w Choszcznie – CELINIE SŁUPECKIEJ, za wzięcie udziału w onlinowym konkursie organizowanym przez ogólnopolski portal bibliotekarski „Lustro Biblioteki”.

Gratulujemy kreatywności w wykonywaniu konkursowych zakładek do książek, a przede wszystkim gotowości do promowania czytelnictwa wśród rówieśników.

Więcej na temat rozstrzygnięcia konkursu przeczytacie tutaj: http://lustrobiblioteki.pl/…/kociolek-opowiesci…/