TEATR PRZY STOLIKU PO RAZ CZWARTY

Tegoroczna odsłona „Teatru przy Stoliku” za nami. Tym razem publiczność miała okazję wysłuchać dramatu kryminalnego „Strategia Motyli”  autorstwa pisarki i lekarki ESTHER VILAR. W widowisku rozegranym między dwoma kobietami, które łączył jeden mężczyzna,  wystąpiły znane już naszym czytelnikom z poprzednich edycji projektu aktorki Teatru Współczesnego w Szczecinie, EWA SOBIECH  i MAGDALENA WRANI-STACHOWSKA. Pierwsza wcieliła się w rolę byłej żony, druga byłej namiętnej kochanki. Dodajmy, że E. Sobiech jest pomysłodawczynią teatralnych spotkań przy stoliku, a do naszej biblioteki zawitała już po raz czwarty. Wcześniej wraz z EWĄ SOBCZAK  przedstawiła sztukę Andrzeja Niedoby „Kim pani jest?”, następnie ze wspomnianą  M. Wrani-Stachowską komedię „Po co są matki” Hindi Brooks, zaś w ubiegłym roku z MACIEJEM LITKOWSKIM, komediodramat „Boże mój!” na podstawie sztuki „Oj Elochim!” ANAT GOV. Jak zapewniły obie aktorki, Teatr przy Stoliku w Choszcznie będzie miał swoją kontynuację.