.

Szkolimy się dla Was

Za nami dwudniowy cykl niezwykle kreatywnych szkoleń z Fundacją Good Culture. Dzięki informacjom, które zdobyłyśmy podczas warsztatów przeprowadzonych przez ekspertki NATALIĘ BROJĘ i GABRIELĘ KWARTĘ, dowiedziałyśmy się jak prowadzić nowoczesny marketing w bibliotece oraz w jaki sposób zarządzać dostępnością cyfrową, tak by komunikacja online była czytelna dla każdego.

Poznałyśmy także nowoczesne narzędzia, które oferuje współczesna technologia, takie jak chociażby sztuczna inteligencja (SI). Obiecujemy, wszystkie aspekty wdrożyć w życie, tak by Wam Drodzy Czytelnicy bywało się w naszej bibliotece jeszcze lepiej.

W szkoleniach, które odbyły się naszej MBP uczestniczyli bibliotekarze z: Gminnej Biblioteki Publicznej w Bierzwniku,  Biblioteki Publicznej w Drawnie, Biblioteki Tuczno, Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Reczu, Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Myśliborzu, Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Pełczycach oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Dąbrowskiej w Choszcznie.

Szkolenia te sfinansowane zostały ze środków  Krajowego Funduszu Szkoleniowego oraz z dotacji Starostwa Powiatowego w Choszcznie.

Total Page Visits: 95 - Today Page Visits: 1